Xiaomi v ČR otevře další Mi Store. Tentokrát se mohou těšit Teplice

Čínské Xiaomi prostřednictvím partnera Xiaomi-czech.cz pokračuje v expanzi na českém trhu. Po nedávno otevřeném Mi Storu v olomoucké Šantovce se pozornost upírá zpět do Čech. Již 14. července bude otevřen další Mi Store, tentokrát  v Teplicích. A těšit se můžete opět na zajímavé slevové akce pro první zákazníky či na 30% slevu na vše, co v kamenné prodejně najdete.

Po Olomouci zpět do Čech. Další Mi Store se otevře v severočeských Teplicích

Pro prvních 1 140 zákazníků jsou připraveny produkty za velmi lákavé ceny. V nabídce bude 40 kusů Xiaomi Redmi Note 4 za pětistovku nebo třicet kusů Redmi S2 za pouhé tři stokoruny. Pokud na vás nevyjdou telefony, bude na výběr ještě 20 palubních kamer Mi Dash Cam, 30 hodinek Amazfit BIP nebo čtyřicet náramku Mi Band 2 za padesátikorunu. Připočíst k tomu můžete i obligátní tisícovku sluchátek za jednu korunu. Mimo těchto produktů si od Xiaomi můžete na prodejně koupit cokoliv jiného, a to s 30% slevou.

Akční nabídka pro první návštěvníky Mi Storu v Teplicích

Nedávné otevření Mi Storu v Olomouci nalákalo stovky lidí, řada z nich před obchodem čekala od časných ranných hodin. V případě, že máte o výše uvedené produkty zájem, doporučujeme se na místo dostavit včas. A to i tehdy, pokud plánujete využít „pouze“ 30% akční nabídku. I tak si ve frontě zřejmě postojíte pěkných pár hodin. A pokud na místě vyplníte dotazník, můžete si zasoutěžit o koloběžku Mi Electric Scooter, osvěžovač vzduchu nebo o smartphone Redmi Note 5. Otevření dalšího Mi Storu proběhne 14. července od 11:00 v Galerii Teplice. A pokud se naše zprávy potvrdí, ještě letos se můžete těšit na otevření většího počtu značkových prodejen Xiaomi pod hlavičkou oficiálního zastoupení Xiaomi-czech.

Zdroj Xiaomi-czech

Můžete si také přečíst...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *